מאמרים - רוצים לדעת עוד..

לוקחים אוויר – לכל בעיה יש פתרון

מה הסיפור של האוויר הנקי?

האוויר הנקי, עד כמה שנשמע בסיסי וטריוויאלי, יוצר עומס של עבודה במערכות מיזוג. למה? מה בדיוק קורה שם? אוויר נקי חיצוני יוצר במערכות מיזוג האוויר עומס אנרגטי, משום שעליהן לעבוד קשה על מנת להביא את האוויר לטמפרטורה המוגדרת בתרמוסטט. הבעיה היא שבהיעדרו של אוויר נקי, המזהמים, הצטברות הריחות והאוויר המזוהם, מוזרמים לתוך החלל ולאורך זמן עלולים לגרום להצטברות של עובש, ריחות רעים, אוויר דחוס, מחנק ורמות גבוהות במיוחד של פחמן דו חמצני. כל אלו עלולים לפגוע במערכת המיזוג וכמובן ברמה ובאיכות של האוורור במקום. 

למאווררי הענק יש פתרון לבעיה

הגדלת כמות האוויר הנקי הנכנס מבחוץ אינה חייבת לגרום לעומס בלתי יעיל על מערכת המיזוג. מאווררים תעשייתיים מייצרים איזון בחלל, תוך הפחתת העומס על מערכת המיזוג וסיוע בשמירה על הטמפרטורה המוגדרת. החלל נשאר נקי ורענן כתוצאה מאספקת אוויר חיצוני שנכנס פנימה, ולא נוצר עומס אנרגטי על המערכת.

כיצד אוורור משפיע על הבטיחות?

חללים בעלי לחות גבוהה ואוורור לקוי, כפי שתואר לעיל, יוצרים גם סכנו בטיחות, פרט לסכנה הבריאותית. האוויר החם מתעבה על רצפת הבטון הקרה והופך לרטיבות. רצפה רטובה כמובן מהווה סכנה ישירה להולכי רגל ולמלגזות, אשר עלולות להחליק בעת בלימה. סכנה זו עלולה לגרום לפציעות ולנזקי גוף וציוד.

מאווררי הענק תומכים בבטיחות

המאווררים שלנו מספקים פתרון אידיאלי לבעיית העיבוי. הם הופכים את האוויר בחלל לאחיד על ידי יצירת פיזור שווה של אדי המים באוויר ובכך מונעים את העיבוי והרטיבות. התוצאה: סביבה נעימה ובטוחה יותר.

בשורה התחתונה

באמצעות מאווררים תעשייתיים, ניתן להכניס אוויר נקי למתחם, תוך שמירה על צריכת אנרגיה נמוכה. זרימת האוויר שנוצרת על ידי המאווררים יוצרת סביבה נעימה ונוחה, תוך שמירה על בריאות ובטיחות הנוכחים.

לפרטים נוספים
03-9349099