מאמרים - רוצים לדעת עוד..

3 יתרונות סביבתיים לשימוש במאווררי הענק HVLS

מאווררי הענק מהווים את פתרון המיזוג החסכוני ביותר באנרגיה כיום. המאווררים צורכים אנרגיה נמוכה מאוד ביצירת זרימת האוויר, מה שמצמצם את עלויות החימום והקירור באופן משמעותי. למעשה, המאווררים שלנו מפזרים אוויר ביעילות כה רבה, עד כי הם עולים על ביצועי מערכות מיזוג אוויר מסורתיות!

איך כל זה קורה?

  1. עלויות קירור נמוכות
    בחוץ חם, בפנים נעים כי המאווררים של זהר הנדסה  עושים את העבודה. אבל איך גם חוסכים בעלויות? מאווררי הענק מאפשרים לכוון את התרמוסטט לטמפרטורה גבוהה יותר. ידעת שכל מעלה נוספת בתרמוסטט מאפשרת הפחתה של 5% קוט"ש? עליית התרמוסטט ב- 5 מעלות יוצרת הוזלה של 20% בעלויות הקירור!
  1. עלויות חימום נמוכות
    החורף כאן ובהיעדר תנועת אוויר בתוך המבנה, האוויר החם עולה למעלה ולמטה נשאר אוויר קר (על אחת כמה וכמה במבנה שבו תקרה גבוהה). נוצרים הבדלי טמפרטורה משמעותיים בין החלק התחתון לחלק העליון בחלל .מה עושים? כשיש לך מאוורר תעשייתי  – אתה מסודר. הפעלת המאווררים ברוורס יוצרת פיזור אוויר אחיד בחלל. פעולה זו יעילה במיוחד אם מופעלת במקום גם מערכת חימום מסורתית. שילוב מאווררי הענק עם מערכת חימום עשוי לייצר חיסכון של כ- 30% בעלויות החימום, בזכות השבת החום שעולה לתקרה.
  1. הפחתת המשקל והצורך בתעלות למיזוג אוויר
    מאווררי תעשייתיים מפחיתים את משקל מערכת מיזוג האוויר ובכך מבטלים את הצורך בתעלות. המשמעות היא חיסכון בשטח, בעבודה ובמשאבים שנדרשים לשם התקנת תעלות מיזוג אוויר. היתרון של המאווררים על פני התעלות אינו בא לידי ביטוי רק בעלויות כי אם גם באיכות. המאווררים מערבלים את האוויר בחלל ושומרים על תנועת אוויר טמפרטורה קבועה. תעלות מיזוג משליכות אוויר חם או קר לתוך החלל באופן אקראי ואינן תואמות את צרכי החלל כולו.

 בשורה התחתונה

התקנת מאווררי זהר הנדסה  מהווה פתרון בקרת אקלים לאורך השנה כולה. מאווררים אלו צורכים אנרגיה נמוכה מאוד ומספקים יתרונות סביבתיים רבים אשר יחד מהווים פתרון מושלם לכל חלל.

לפרטים נוספים
03-9349099