מאמרים - רוצים לדעת עוד..

הסוף לניחושים: מרגישים את זרימת האוויר טרם רכישת המאוורר

לאן הולכת זרימת האוויר?

העולם נחלק ללפני 1998 ואחרי 1998. למה? כי עד שנת 1998 היה קשה מאוד ליצור זרימת אוויר מספקת בחללים גדולים. המצב השתנה כאשר  פותחה  טכנולוגיית ה – HVLS, המאוורר הפועל בנפח גבוה ובמהירות נמוכה.

מאווררים תעשייתיים , הפועלים בשיטת ה – HVLS, מספקים זרימת אוויר עצומה בחללים גדולים. אבל איך הם מגיעים למסלול המדויק הדרוש לזרימת האוויר בחלל??

העתיד ממש כאן – מערכת ההדמייה AirViz ממפה את זרימת האוויר וממחישה במדויק כיצד האוויר יזרום בכל חלל

היתרון הגדול ב – AirViz הוא שהמערכת חוסכת את פעולת הניחוש הכרוכה בבחירת גודל המאוורר האופטימאלי, המיקום הטוב ביותר וגובה התלייה המתאים. AirViz רותמת את העוצמה של דינמיקת זרימה חישובית ויוצרת סרטון תלת מימד המציג את דפוס ומהירות זרימת האוויר.

השימוש ב-AirViz פשוט, כל הדרוש הוא הקלדת מידות המבנה (רוחב, אורך, גובה), ציון המתקנים הקיימים בחלל (קירות הפרדה, ריהוט, ציוד) והתקנת המאווררים בחלל. AirViz  מעבדת את המידע ויוצרת הדמיות אשר ממפות את זרימת האוויר כאשר הוא עובר דרך המאוורר, סביב המכשולים שברחבי החלל.

בשורה התחתונה

עם AirViz, באפשרותך למפות את זרימת האוויר ולהבין עד כמה ניתן לשפר את זרימת האוויר בחלל המבנה. אין ניחושים. אין השערות. אין ניסויים. הכל ידוע.

אנו מזמינים אותך להתנסות בביצועים של כל דגמי המאווררים התעשייתיים , כי עם AirViz – זה קל. בהדמיה של התקנת המאווררים במיקומים שונים במבנה, תוכלו לקבוע את דגם המאוורר ומיקום ההתקנה, כך שכל הנוכחים ייהנו מאוויר מ-ע-ו-ל-ה.

לפרטים נוספים
03-9349099