מה שטוב לנאס"א – טוב גם לנו

טכנולוגיה

אנו מספקים את מערכות האוורור המבוססות על הטכנולוגיות המתקדמות בעולם. 

בפיתוח המוצרים שולבה הנעת אוויר מדויקת, אידאלית, יעילה ושקטה במיוחד ובעלויות תפעול נמוכות. כל אלו מתאפשרים הודות לפיתוחים טכנולוגיים מתקדמים בכל גזרות המוצר: חלקיו והמבנה שלהם, המנוע, מערכות הבקרה והשליטה וכלה בעיצוב ובמערכת הדמיה ייחודית המאפשרת ללקוחות שלנו לקבל החלטות מדויקות.

מנוע בהינע ישיר

המאווררים מאובזרים במנוע חדשני D-Drive מסדרת DC Transverse Flux, המתאפיין במומנט מתמשך פי 3, כאשר גודלו הוא שליש מהרגיל. אחד היתרונות במנוע מסוג זה הוא שלא מתרחשות תקלות שנגרמות משינויי מתח.

תקנים בינלאומיים

סדרת המאווררים החדשנית עומדת בתקן בינלאומי
C22.2 ,UL507 ,CE. זו הסדרה הראשונה בעולם שעברה בדיקות מעבדה של AMCA בהתאם לדרישות משרד האנרגיה האמריקאי.

הסוד הוא בכנפיים

העיצוב החדשני של כנפי ה – AirFoil עובד לפי התפיסה האירו – דינמית של מטוסים, בשילוב להבים בעלי זווית מדויקת שנבחנה על ידי NASA. תפיסה זו מאפשרת למאווררים להניע יותר אוויר בפחות אנרגיה.

שומרים על הסביבה

מאווררי זהר הנדסה עושים שימוש אנרגטי נמוך בשיעור של 30% ממערכת קירור או חימום סטנדרטית. התוצאה היא זיהום סביבתי נמוך ב- 20% מהממוצע.

5\6 להבים ו – AirWing

בדיקות ומחקרים שנעשו באופן ממוקד בתחום, מראים שמערכת אוורור בעלת 6 להבים היא האופטימאלית, מייצרת איכות הנעת אוויר מקסימאלית וכל זאת מבלי להעמיס על המנוע. בנוסף, טכנולוגיה ייחודית הנקראת AirWing מאפשרת מערבולת זרימת אוויר למנוע החשמלי בכל סיבוב, באמצעות פתח שנמצא בקצהו של כל אחד מהלהבים.

איך זה עובד בחימום?

המאווררים יודעים לפזר חום באופן יעיל – על ידי ערבוב האוויר הם מפרקים כיסי אוויר חמים וקרים. כמו כן, הם מאפשרים הפעלה הפוכה שמפזרת את החום הקיים בחלל התקרה ומחזירה אותו למטה. התוצאה: מערכת שיודעת להשתמש בתנאים הקיימים לטובת יצירת חלל חם ונעים.

שני חלקים נעים בלבד

לא בכדי המאווררים של זהר הנדסה הם שקטים במיוחד. נדבך נוסף בייחודם הטכנולוגי טמון בעובדה שהם מורכבים משני חלקים נעים בלבד, ללא שימוש בשמן או אטמים. כתוצאה מכך, המאווררים קלי משקל, מאופיינים בצריכת אנרגיה נמוכה ודרישות תחזוקה מינימליות.

משלמים פחות

טכנולוגיית החיסכון באנרגיה עולה בקנה אחד עם עלויות תפעול נמוכות. במספרים מדויקים – הפעלת מאוורר עולה בממוצע פחות מ – 5 ₪ ליום (!) בשימוש של לפחות 8 שעות. היבטים טכנולוגיים נוספים תורמים לעלויות תפעול נמוכות: ממשק בקרה מתקדם, זמן התקנה קצר ועוד.

מעבד חדשני

המעבד החדשני AirBrain כולל מערכת בקרה וחיישנים מתוחכמת. המערכת מאפשרת זיהוי של שינויי מתח, יכולת לכוון את אורך הלהב, הגנה על המנוע ומנגנון יציבות.

וגם תאורה!

לטאצ' אחרון מושלם, בדגמים מסוימים ניתן להוסיף תאורת LED המורכבת בחלקו התחתון של המאוורר. ערכת התאורה – LightKit AVD – מאופיינת בעוצמה חזקה Lumens 9000, טמפרטורת צבע K 4000 וואט, צבע שחור.

זהר הנדסה

מקרי בוחן

יצירת קשר

    לפרטים נוספים
    03-9349099