מאמרים - רוצים לדעת עוד..

כאן מקררים ביעילות – ובלי להתפשר

אקלים נעים ונוח חיוני עבור כל מי שנמצא תחת קורת הגג שלך – לקוחות, עובדים, קולגות וגם בעלי חיים – אם  חקלאות היא התחום שלך. אבל על אף חשיבותו הגבוהה של האקלים, עלויות הקירור הגבוהות, בפרט בחודשי הקיץ החמים, מביאות אותנו לקצץ גם במה שחשוב.

מאווררים תעשיתיים של זהר הנדסה מעניקים פתרון שאינו מתפשר – גם אקלים נעים ונוח וגם עלויות תפעול נמוכות ביחס לכל מערכת מיזוג אוויר אחרת.

איך עושים את זה? הנה כמה דוגמאות:

פתרונות יעילים לקירור פנימי

שימוש במאווררים תעשייתיים ביחד עם מערכת מיזוג אוויר, מאפשרת לצמצם את עלויות האנרגיה באופן משמעותי ולחסוך עד 20% בחשבונות החשמל!

איך זה עובד?

  • מאווררי זהר הנדסה מייצרים זרימת אוויר יעילה יותר, מפיצים ומערבבים את האוויר תוך שהם מאפשרים למערכת לפעול בטמפרטורה גבוהה ב – 15-10 מעלות.
  • התרמוסטט מכוון לטמפרטורה גבוהה יותר, ישנו פחות בלאי של מערכת המיזוג וירידה בעלויות התחזוקה.
  • המאווררים המותקנים בפרויקטי בנייה חדשים מקטינים את עלויות ההכנה והמערכות הדרושות עבור מיזוג האוויר.

פתרונות יעילים לקירור מתחמי אירועים

אם יצא לך לשהות במקום סגור עם קהל גדול, ודאי הרגשת כיצד הטמפרטורה במקום גבוהה, גם אם בחוץ הטמפרטורה נמוכה. אפילו עבור יחידות מיזוג אוויר תעשייתיות, המופעלות בעוצמה מלאה, עלולה השמירה מפני חום להוות אתגר.

מאווררי הענק מציעים פתרון יעיל למערכות הקירור המסורתיות, חלופה אשר לא רק שומרת על אקלים נעים ונוחות מרבית, אלא גם מפחיתה את חשבונות החשמל שלך באופן משמעותי! איך זה קורה?

  • זרימת אוויר יעילה מאפשרת את סילוק החום במהירות.
  • פיזור האוויר הקר באופן אפקטיבי בין הנוכחים במקום ובהתייחס לתשתיות הקיימות בו.
  • הגברת איוד הזיעה הודות לנפח גבוה יותר של זרימת אוויר – מבטיח קרירות ונוחות מרבית לכל הנוכחים במקום.

בוחרים נכון. בוחרים זהר הנדסה.

הבחירה במאוורר תעשייתי היא הבחירה הנכונה, כי היא מאפשרת 'לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה'. גם יעילות, גם חסכון – והכל ללא פשרות.

לפרטים נוספים
03-9349099