מאמרים - רוצים לדעת עוד..

תנו לבריזה לקרר אתכם

חום כבד ולחות גבוהה נפוצים מאוד באקלים הישראלי ובימים כאלה אין כמו בריזה קלה ונעימה כדי להרגיש טוב יותר.
התקנת מאווררי הענק של זהר הנדסה  מאפשרים לך ליהנות מבריזה קרירה ומטמפרטורות נמוכות, גם כשמזג האוויר בחוץ חם במיוחד.

איך הם עושים את זה?

מאווררי זהר הנדסה פועלים בשיטה ייחודית שנקראת HVLS – נפח גבוה, במהירות נמוכה. הטכנולוגיה המתקדמת מייצרת בריזה טבעית וקירור יעיל ביחס למאווררים קטנים ומהירים. זאת בין השאר הודות לכנפיים הגדולות שיוצרות זרימת אוויר המגיעה למרחקים משמעותיים.

מאווררי הענק פועלים בשילוב עם מערכות מיזוג אוויר מסורתיות ובאמצעות השילוב הם מפחיתים, או פותרים לחלוטין, את האתגרים העומדים בפני מערכות אלו, תוך יצירת תועלות אנרגטיות רבות.

באמצעות ערבוב תמידי בין אוויר מבחוץ ובין האוויר הפנימי הדחוס, המאווררים מקטינים את מידת האוורור הנדרשת להשגת איכות אוויר הולמת, תוך שימוש מופחת באנרגיה. האקלים האחיד, הנעים והמבוקר המתאפשר בעת שימוש במאווררים תעשייתיים מבטיח סביבה נוחה, נעימה ופרודוקטיבית יותר.

התקינו מאווררי HVLS בכל מקום

כבר שנים שאדריכלים, מהנדסים וחשמלאים רבים בוחרים במאווררי ענק תעשייתיים לקירור חללים פנימיים וחיצוניים ובכך מצמצמים באופן משמעותי את עלויות הקירור. מערכות מיזוג אוויר כוללות יחידות עיבוי המחייבות סדרה של תעלות ופתחים הנזקקים לטיפולים שוטפים. לעומתן, מאווררים תעשייתיים יכולים לקרר כל מתקן בשימוש מופחת באנרגיה וללא צורך בתחזוקה רבה.

בדיוק כמו שבריזה בים או בהרים מקררת אתכם כשהשמש קופחת, המאוורר מהווה את הפתרון האידיאלי לקירור כאשר הטמפרטורות מתחילות לעלות. כאן תוכל למצוא את המאוורר המתאים ביותר לחלל שלך.

לפרטים נוספים
03-9349099