מקרי בוחן זהר הנדסה

מפעל בטחוני באזור התעשייה אריאל

שימוש בקיץ מאווררי הענק של זהר הנדסה, בשילוב עם מערכת המיזוג המסורתית, יצרו באולם ההרכבות במפעל טמפרטורות נוחות ופיזור אחיד של משב הרוח. בנוסף, הם הפחיתו את עלויות החשמל.

שימוש בחורף במפעל תקרות גבוהות ובחורף אוויר חם נכלא בחלל העליון של המבנה וגורם להפרשי טמפרטורות. שילוב של טכנולוגיית ה – HVLS של המאווררים, ביחד עם מערכת המיזוג המסורתית, הביא להורדת החום כלפי מטה ופיזורו באופן אחיד בחלל.

 

מידע נוסף >

רדווין – מחסן לוגיסטי

שימוש בקיץ מאוורר של זהר הנדסה מותקן במחסן לוגיסטי שגודלו כשני דונם ומספק מענה באזור העיקרי שבו מתבצעת העבודה במחסן, בשטח של כ- 500 מטרים. המאוורר התעשייתי הענק שמותקן במחסן מספק את המענה היחידי במתחם לאוורור ויצירת טמפרטורה הולמת, ללא כל תמיכה של מערכות מיזוג נוספות.
שימוש בחורף – במחסן תקרה גבוהה. בסיוע המאוורר מייצרים תנועה של האוויר החם והורדתו בחזרה כלפי מטה….

מידע נוסף >

אולם ספורט – קיבוץ רמת הכובש

שימוש בקיץ – האולם גדול וסגור, כדונם הכולל מגרש פרקט ויציעים. משחקים באולם לאורך כל הקיץ בשעות היום והערב. בעבר היו במקום מספר מאווררים שהוחלפו במאוורר אחד של זהר הנדסה. המאוורר החדש החליף את הרעש של המאווררים הקודמים בשקט מופתי. הוא מייצר תנועת אוויר נעימה על פני המגרש כולו, מנדף זיעה בקרב המשחקים באולם ומוריד את הטמפרטורה במספר מעלות.
חסכון בעלויות – החלפת המאווררים הישנים במאוורר הינע ישיר יצר חסכון של לפחות 20% בהוצאות החשמל.

מידע נוסף >

מוסך סובארו – מעלות

שימוש בקיץ – מאוורר זהר הנדסה מותקן במוסך ומספק מענה בשטח של כ- 300 מטרים, באולם סגור. המאוורר עובד ברצף בכל ימות הקיץ, ללא תמיכת מערכות מיזוג נוספות, ומייצר סביבת עבודה נעימה, קרירה ומאווררת, תוך פיזור אחיד ונעים של האוויר בחלל. העובדים מרוצים.
ערך מוסף – המאוורר מאפשר עבודה יעילה, העובדים אינם מושפעים מתנאי מזג האוויר.

מידע נוסף >
לפרטים נוספים
03-9349099